English version
Drukuj

Łukasiewicz – nowy brand naszego Instytutu

Łukasiewicz - Instytut Chemii PrzemysłowejOd 1 kwietnia 2019 r. Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej z 35 innymi, zlokalizowanymi w całej Polsce, tworzy trzecią co do wielkości organizację R&D w Europie. Z ośmioma tysiącami pracowników oraz ponad 1,3 mld zł przychodów generowanych ze sprzedaży technologii, produktów i usług Sieć Badawcza Łukasiewicz zwiększa szanse swoich Klientów na międzynarodowe granty i pozyskiwanie partnerów gospodarczych.


Mamy ambitne plany rozwojowe i chcemy je realizować wspólnie z biznesem. Jako czołowy gracz na europejskim rynku badań i rozwoju dokładamy starań, aby marka Łukasiewicz była jeszcze silniej kojarzona z najnowszymi trendami i innowacjami. Dlatego z początkiem 2020 roku rozpoczynamy wdrażanie nowego, jednolitego systemu identyfikacji wizualnej. Pod nowym znakiem, poza dotychczasową unikatową ekspercką wiedzą i doświadczeniem, kryje się nowe podejście do wspierania biznesu w Polsce.


Wzorem największych graczy rynkowych także i my jesteśmy przekonani, że spójność wizerunkowa jest niezbędną inwestycją w rozpoznawalność Łukasiewicza i budowę silnej pozycji konkurencyjnej całej Sieci. Trójkolorowa biało-zielono-czarna linia komunikacyjna systematycznie zastępować będzie dotychczasowe oznaczenie Instytutów Łukasiewicza.


Począwszy od I kwartału br. swoje nowe logo sukcesywnie wprowadzamy we wszystkich kanałach komunikacji, od korespondencji biznesowej przez media społecznościowe i tradycyjne, po materiały konferencyjne i targowe.


Niezmienna pozostanie wciąż najwyższa jakość naszych działań R&D. Mogą być Państwo pewni, że – tak jak w każdym Instytucie Sieci Badawczej Łukasiewicz – za nowym biało-zielono-czarnym znakiem zawsze kryć się będą olbrzymie możliwości i pasja do tworzenia innowacji.


Zapraszamy do współpracy

Informujemy, że z dniem 24 lipca 2019 roku, na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, nastąpiła zmiana nazwy Instytutu. Obowiązująca obecnie nazwa brzmi:
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej im. Prof. Ignacego Mościckiego.
(Zmiana nazwy wynika z przepisów ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz)

Pozostałe aktualności...